15 წუთიანი ოპერაციის შემდეგ, სამ საათში გაითიშა… – შოთო სიხარულიძე 35 წლის ნინი მუჯირის გადასარჩენად საზოგადოებას დახმარების თხოვნით მიმართავს
შოთო სიხარულიძე 35 წლის ნინი მუჯირის გადასარჩენად საზოგადოებას დახმარების თხოვნით მიმართავს.
„სამწუხაროდ მიწევს ამ პოსტის დაწერა  და ამ სიტუაციაში იმედი მაქვს თქვენი,რომ მხარს გაგვიმაგრებთ. ჩვენი ნინოს მდგომარეობა ერთი უწყინარი პროცედურის შედეგად დამძიმდა, სამწუხაროდ მას ორგანიზმში აღმოაჩნდა ბაქტერია (ლეპტოსპიროზი) რის გამოც განუვითარდა ელვისებური სეფსისი, სეპტიკური შოკი, კომა. ამ ეტაპზე მისი მდგომარეობა არის კრიტიკულად მძიმე: თავის ტვინის დაზიანებითა და დისფუნქციით გამოწვეული სპეციფიკური ფსიკიქური აშლილობა. სუნთქავს ტრახეოსტომის საშუალებით. სამწუხაროდ,  კლინიკამ, რომელშიც ის იმყოფება ამოწურა თავისი შესაძლებლობები და ნინო სასწრაფოდ უნდა გადაიყვანონ სხვაგან, სადაც უკეთ მოხერხდება მისი მენტალური მდგომარეობის მართვა და მხარდაჭერა, რის გამოც ფინანსური თანადგომა ესაჭიროება. ოჯახს ამოეწურა ფინანსური რესურსი და აქამდე რაც შეძლეს გავაკეთეთ, ძალიან გთხოვთ, დაგვიდექით გვერდში ,რადგან ნინოს ახალგაზრდა ორგანიზს აქვს ამ დგომარეობიდან თავის დაღწევის შანსი და ნუ მივატოვებთ ამ განსაცდელის ჟამს. მეც მიმძიმს ამ პოსტის დაწერა მაგრამ სხვაგვარად შეუძლებელია. პოსტს დავურთავ ფორმა ასს,რომლის წაკითხვაც თავად შეგიძლიათ.
დიდი მადლობა ყურადღებისთვის,თქვენი გულისხმიერების იმედი აქვს ოჯახს,
ფორმა ასი მოცულობით დიდია ,სწორედ ამიტომ დავურთავ კლინიკაში მოთავსების დღეს არსებულ მდგომარეობას და ექიმის მიერ გაკეთებულ ყველაზე ბოლო ჩანაწერს.
#GE04BG0000000044596100 საქ. ბანკიმარინა მუჯირი (დედა)
#GE23TB7397145064300141  TBC k. gvinjilia“.