„ძვირფასო თათული, მინდა სულ გეცეკვებოდეს და გულით მინდა გირჩიო, არ მიაქციო სასტიკებად ქცეულ ადამიანებს ყურადღება” – ნანუკა გულუა თათული ედიშერაშვილს მიმართავს
გიორგი გასვიანის მეუღლის, მარიტა მელიქიშვილის დაბადების დღიდან გავრცელებულ კადრებს, სადაც მსახიობი და ტელეწამყვანი თათული ედიშერაშვილი ცეკვავს, სოციალურ ქსელში საზოგადოების ნაწილის მხრიდან კრიტიკა მოჰყვა.
აღნიშნულის შესახებ თავად თათულიმ სოციალურ ქსელში რამდენიმე დღის წინ სტატუსიც გამოაქვეყნა და წერდა, რომ ყველამ მის ცხოვრებას უნდა მიხედოს და არავის ეკითხება, სად ივლის და სად იმუშავებს.
თათული ედიშერაშვილის სტატუსს ეხმაურება მსახიობი ნანუკა გულუა: „ძვირფასო თათული, მინდა სულ გეცეკვებოდეს და გემღერებოდეს… გულით მინდა გირჩიო, არ მიაქციო სასტიკებად ქცეულ ადამიანებს ყურადღება, დააიგნორე, არ წაიკითხო და მათ გამო აღარ იტირო გთხოვ!!! ხვალ ეს ადამიანები ისევ მოგეხვევიან, „პომადის” ნომერს და დასახელებას გკითხავენ და გეტყვიან რომ ძალიან უყვარხართ…“, – წერს ნანუკა გულუა.